Ben jij in staat vanuit tekening te assembleren en onderdelen te fabriceren?
Monteur in Waalwijk
Jouw contactpersoon

Vacature details
- Een uitdagende functie;
- Een enthousiast team om mee samen te werken;
- Volop ruimte voor ontwikkeling en opleiding;
- Een goed salaris.
Bedrijfsprofiel
Als monteur werk je in de productie aan klant specifieke oplossingen op het gebied van productie inrichtingen waarbij je af en toe een uitstapje maakt naar de locaties van de klanten.
Vacature omschrijving
Vanuit de werkplaats werk je aan de fabricage van onderdelen en componenten door het bewerken van aluminium profielen, kunststofplaten en koopdelen. Dit doe je vanaf de ontvangen tekeningen en door middel van boren, tappen, zagen etc. Alle onderdelen en componenten assembleer je weer tot 1 geheel. Uiteraard zorg je er voor kwaliteit en zorg je er voor dat alles volgens planning verloopt. In overleg met de productie coördinator voer je inpakwerkzaamheden uit en zal je de klant specifieke oplossingen op locatie bij de klant installeren.
Deze functie is geschikt voor schoolverlaters met een afgeronde technische opleiding, maar ook voor ervaren monteurs die niet in het bezit zijn van een diploma.
Jij regelt...
- Een afgeronde opleiding (WTB/Mechatronica);
- Grote affiniteit met techniek;
- Rijbewijs B;
- Zelfstandige en hands-on mentaliteit;
- Bij voorkeur VCA en heftruckcertificaat.
Voordelen van solliciteren via Edis.
- Zelfstandige functie in een gezond bedrijf waarin voldoende ruimte wordt geboden om je te ontwikkelen
- Een prima salaris in overeenstemming met het niveau van de functie, ervaring en kwaliteiten
- Goede secundaire arbeidsvoorwaarden.
Gerelateerde vacatures
Ben jij als leidinggevend elektromonteur toe aan de volgende stap? Junior Uitvoerder Elektrotechniek
Je leidt meerdere installatieprojecten tegelijkertijd en zorgt er voor dat ze opgeleverd worden confo...
Ben jij in staat machinebouw projecten voor te bereiden en uit te voeren? Projectmonteur
Jij stelt de projectplanning op en bewaakt het budget, de kwaliteit en de voortgang van het project. Als me...
Of regel het met Joep.

Joep Albers
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail.